Manga i anime forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-01-21 13:34:38

 Naruto001

Great Otaku

3403916
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Hokage

Wszystkie kwestie związane z HOKAGE

Mianowicie:
-Pierwszy Hokage:Shodaime
-Drugi Hokage:Nidaime
-Trzeci Hokage:Sarutobi
-Czwarty Hokage:Yodaime
-Piąty Hokage:Tsunade

1.Co wiecie o każdym z nich..wszystko?
2.Co o nich sadzicie?
3.Wasz ulubieniec i dlaczego?
4.Kto najsilniejszy?
5.Czy odegrają jeszcze jakąś role w Mandze oraz Anime?
6.Co wam się w nich nie podoba..a co tak?

Jednym słowem piszcie co wam przyjdzie do głowy..pytajcie..dyskutujcie..i podsuwajcie dalsze interesujące was tematy związane z Hokage.

Ostatnio edytowany przez Naruto001 (2010-01-21 13:37:13)

Offline

 

#2 2010-01-21 15:52:39

 animmaniak16

Moderator

9567191
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 444
Punktów :   

Re: Hokage

To tak lecąc wg punktów to:
1. Pierwszy Hokage:Shodaime - Hashirama Senju, mistrz Mokutonu (technik drzewnych), niegdyś posiadał kilka bestii chakry (Bijuu), jeden z założycieli Konohy (wraz z bratem Tobirama Senju i Uchih'a Madara).
2. Nie za wiele jest o nim powiedziane w "Naruto", ale sądzę że był potężnym shinobi.
3. Skoro pisze o pierwszym hokage to myślę że zrozumiałe jest że to mój ulubieniec (chociaż lubię także Sandaime i Yondaime), a za co lubię myślę że za to iż był potężny i mądry (połączył wiele klanów walczących ze sobą w jedną wioskę).
4. Nie za bardzo można ich porównywać bo żyli/żyją w innych czasach, ale moim zdaniem to najsilniejszym hokage również jest shidaime, nie odejmując chwały pozostałym bo każdy ma jakieś zalety.
5. Nie sądzę żeby shodaime  odegrał jeszcze jakąś znaczącą role może pojawi się w jakiś wspominkach.
6. Tego hokage nie można nie lubieć (za mało o nim informacji), ale osobiście może powtórzę to że był potężny i mądry.


Abeunt illic omnia, unde orta sunt.
Wszystko odchodzi tam, skąd się zrodziło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xxl.pun.pl www.wrestling-game.pun.pl www.amibl.pun.pl www.wrestlingames.pun.pl www.pgis2010.pun.pl