Manga i anime forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Anime
  •  » gatunki anime i przyklady{Konkurs Morderatorksi}

#1 2010-01-03 13:25:16

Brewkaziom

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 160
Punktów :   

gatunki anime i przyklady{Konkurs Morderatorksi}

Chciałbym opisać tu gatunki anime i podawać przykłady anime najbardziej trafne do tych gatunków.
1.Akcja:Akcja – określenie ciągu zdarzeń w anime. Zazwyczaj jest w nim dużo walk.
-Kurokami anime opowiada o dziewczynie, która zaprzyjaźniła się z pewnym chłopakiem. W tym anime jest naprawdę sporo fajnych walk.
-Naruto/Naruto Shipudden. Anime opowiada o młodym chłopaku o imieniu Naruto, w którym zapięczetowany jest lis o 9 ogonach. Anime bardzo popularne.
2.bishōjo: anime w którym najważniejszą rolę odgrywają piękne dziewczyny. Gatunek nie zabardzo pasujący dla chłopaków, więc mi też ciężko o tym pisać.
-Strawbery panic- Anime opowiada o dziewczynie która trafiła do szkoły dla dziewcząt. Tam spotkała przewodniczącą która robi fajne rzeczy z tymi dziewczynami. Przewodniczącej najbardziej spodobała się głowna bohaterka...
3.ecchi: mój ulubiony gatunek anime. Często towarzyszy mu gatunek harem. Anime te pokazuje u dziewczyn jej skryte miejsca czyli majteczki itd. często można spotkać bez niczego, lecz ma to swoje granice.
-Rosario to Vamire anime opowiada o chłopaku który trafił do szkoły dla potworów. Mimo, że nie brzmi to za ciekawie myślę, że po obejrzeniu tego anime każdy będzie mu zazdrościł.
4.hentai- Ecchi bez granic, czyli +18
5.Harem- Gatunek w którym zazwyczaj cichy chłopak ma wiele swoich wielbicielek, które chciały by być jego dziewczyną.
-To love-Ru- anime opowiada o chłopaku któremu spadła z nieba dziewczyna kosmitka. Potem niechcący dotknął jej piersi i stał się jej mężem co wnerwiło jej ojca. Potem zakochało się w nim więcej dziewcząt.
-Ichigo100% stare ale dobra anime, typowy przykład haremu.
6.s-f:Anime o kosmosie walkach między gwiezdnych itd.
- Code geass- anime opowiada o tym jak Japonia została zaatakowana przez wielką brytanie. I o chłopaku który miał zostać księciem, ale chciał on bardziej wyzowlić Japonie tak powstał ZERO!
7. Mecha: anime z dodatkiem wielkich maszyn sterowanych przez ludzi mechów.
-najlepszy przykład to Code greass którego już opisałem.
8.Demony:Anime w którym pojawiają się demony.
-07 Ghost:Historia młodego chłopaka, posiadającego super moc
9.Magia:Anime w którym bohaterzy anime posługują się magią.
- Zero no Tsukiama: Anime o chłopaku który trafił do innego wszechświata i stał się chowańcem pechowej dziewczyny.
10.Romans:Anime o romansie bohaterów anime.
-Clannad jedne z najbardziej poruszających anime w którym muszę się przyznać popłakałem się. Warte obejrzenie i nie zdradzam fabuły bo to samemu trzeba obejrzeć!
11.Dramat:Anime w którym wszystko się sypie najczęściej umierają przyjaciele głównych bohaterów
-Elfien Liead: Anime o dziewczynie z rozdwojeniem jaźni która uciekła z laboratorium ma też nadprzyrodzone moce.
11.Wampiry:Anime w którym pojawiają się wampiry.
-Sola anime o dziewczynie która żyła już sporo lat i znalazła swojego ukochanego, który jak się okazało był...
-Hellsing- Jecze nie obejrzałem do końca więc nie będe komentował powiem tylko że posiada dużo krwi.
12.Fantasty.anime z pojęciem fantastyki.
Shining Tears X Wind-anime przepełnione fantastyką o zaginionym kontynencie, dokończeniem ziemi.Warto obejrzeć.
13Przygoda: Anime o różnych przygodach bohaterów
-Bleach anime opowiada o chłopaku który ma własne moce i staje się shinigami(bogiem śmierci)
14.Komedia.Gatunek anime przepełnionym humorem.
Sora no Otoshimono- nowe anime przepełnione humorem opowiada o dziewczynie, która spadła z nieba.
-Kämpfer- anime o chłopaku który poprzez pecha musi stawać się dziewczyną, aby móc walczyć w jakimś dziwnym konkursie.
To są najważniejsze gatunki więc życzę miłej lektury z nadzieją że wam pomogłem.

Ostatnio edytowany przez Brewkaziom (2010-01-03 16:50:26)

Offline

 

#2 2010-01-03 16:45:00

Pain Nagato

Administrator

13970041
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 158
Punktów :   
WWW

Re: gatunki anime i przyklady{Konkurs Morderatorksi}

Bardzo dobra praca widać że się napracowałeś


http://img828.imageshack.us/img828/4193/buttontv.jpg

Offline

 

#3 2010-01-03 18:47:05

 animmaniak16

Moderator

9567191
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 444
Punktów :   

Re: gatunki anime i przyklady{Konkurs Morderatorksi}

Ta, świetna robota.


Abeunt illic omnia, unde orta sunt.
Wszystko odchodzi tam, skąd się zrodziło.

Offline

 

#4 2010-01-03 23:23:51

 Sigurd19op

Maniak

9311438
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 56
Punktów :   

Re: gatunki anime i przyklady{Konkurs Morderatorksi}

Świetna praca, trafny wybór przykładowych animów

Offline

 
  • Index
  •  » Anime
  •  » gatunki anime i przyklady{Konkurs Morderatorksi}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.drugabee.pun.pl www.superheroes.pun.pl www.azschorzow.pun.pl www.warrockcheats.pun.pl www.bleachfani.pun.pl