Manga i anime forum


  • Index
  •  » Anime
  •  » Który z upostaciowanych Zanpakutō twoim zdaniem jest najlepszy?

#1 2010-02-18 22:19:11

 animmaniak16

Moderator

9567191
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 444
Punktów :   

Który z upostaciowanych Zanpakutō twoim zdaniem jest najlepszy?

Nudziłem się więc stworzyłem tę sondę, mam nadzieję że weźmie ktoś w niej udział.

To tak zabawa polega na tym że głosujemy na swojego faworyta pośród upostaciowanych Zanpakutō, których "uwolnił" Muramasa. Po zagłosowaniu piszemy dlaczego właśnie ten. Można napisać również o kilku Zanpakutō, lecz głosujemy na najlepszego. Aha jeżeli niema w tej sondzie twojego typu to proszę zajrzeć do części drugiej i uprzejmie prosi sie o oddawanie głosu tylko na jednego Zanpakutō, jeżeli oddasz głos w tej części to w drugiej już nie.





To może ja zacznę, moim, albo lepiej powiedziawszy moimi faworytkami są Katen Kyoukotsu, no cóż co mogę powiedzieć dwie śliczne panienki ze ślicznymi ostrzami. (Nie żebym był zboczony, broń Boże) Ale głównie za przewrotność ślicznotek.
Na drugim miejscu są dwa urwisy, Sougyo no Kotowari, którzy bez przerwy rozrabiają.
Ah to to może napisze o jednym jeszcze, na miejscu trzecim Hyōrinmaru. Myślę że za jego powagę i oddanie mistrzowi.


Abeunt illic omnia, unde orta sunt.
Wszystko odchodzi tam, skąd się zrodziło.

Offline

 
  • Index
  •  » Anime
  •  » Który z upostaciowanych Zanpakutō twoim zdaniem jest najlepszy?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wos.pun.pl www.mdpospjonkowo.pun.pl www.zt2.pun.pl www.4all.pun.pl www.dissybeffy.pun.pl