Manga i anime forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-03-06 14:53:03

Pain Nagato

Administrator

13970041
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 158
Punktów :   
WWW

Byousoku 5cm

5 cm na sekundę, czyli prędkość z jaką podobno spadają z drzewa płatki wiśni. Kolejne dzieło Makoto Shinkai, twórcy "Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho", czy "Voices of Distant Star". Opowieść o chłopcu i dziewczynie, których łączą wspólne relacje, oraz wspólne uczucie, jednak dzieli dystans, zarówno ten na mapie jak i ten w świadomości. Swoiste katharsis dla osób mających rozwiniętą empatię, potrafiących wczuć się w sytuację i stan psychiczny bohaterów. Po prostu "okruchy życia" definitywnie w najlepszej postaci jaką dziś serwuje nam anime!
Jeśli urzekły Cię dwa wyżej wspomniane tytuły Makoto Shinkai, to "Byousoku 5 cm" pozwoli Ci na oderwanie się od otaczającego Cię świata... I to nie jeden raz... Polecam! (kawałek opisu z anime-online)

Daje bez wątpienia 10/10. Jest to pierwsze takie anime które mnie aż tak poruszyło, po obejrzeniu nie mogłem przestać płakać przez godzinę. Bez wątpienia do obejrzenia tego trzeba się przygotować. Gorąco wszystkim polecam jest to najbardziej wzruszające anime jakie widziałem.


http://img828.imageshack.us/img828/4193/buttontv.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.garadera.pun.pl www.granarutorpg.pun.pl www.dkk-rp.pun.pl www.naszastrefa.pun.pl www.preity-zinta1.pun.pl