Manga i anime forum


#1 2010-01-05 17:18:23

Gizmomochu

Fan

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 7
Punktów :   

Full Metal Panic

Anime składa się z 3 serii. Dwie "fabularne" i jedną "komediową" + OAV (chodź w 2 pierwszych dobrego humoru nie brak ;]). Seria skupia się na historii młodzieńca imieniem Souske(nie mylić z Sasuke) i pewnej dziewczyny Chidori Kaname której ochroniarzem staje się wyżej wymieniony bohater. Souske należy do tajnej organizacji stworzonej do walki z terroryzmem i ogólnym porządkiem w świecie. Owa organizacja walczy z nim dzięki mechom Armslave. Które jak przystało na roboty są wielkie i wypasione. Tylko tyle by zachęcić do serii bo jest warta uwagi ma b.dobrą kreskę, dobrze zarysowany charaktery postaci, niesamowitą historię do opowiedzenia i przede wszystkim ma to coś co nie pozwala się oderwać od monitora/telewizora po obejrzanym 4-6 odcinku z rzędu ale ma jedną wadę.
Mianowicie wszystko co dobre szybko się kończy a fani (w tym ja czekają na 4serie która miała powstać).

Offline

 

#2 2010-01-05 21:17:27

Brewkaziom

Moderator

Zarejestrowany: 2009-12-27
Posty: 160
Punktów :   

Re: Full Metal Panic

Nie oglądałem, ale brzmi ciekawię. Jak znajdę chwilę to oberże.

Offline

 

#3 2010-01-06 18:17:39

 Fay

Great Otaku

22678455
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 95
Punktów :   
WWW

Re: Full Metal Panic

Ja oglądałem pierwszą serię. Naprawdę jest niezła, przynajmniej moim zdaniem. I ma fajną muzykę.

Offline

 

#4 2010-01-06 18:20:53

Kurogane

Maniak

Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Full Metal Panic

Też oglądałam tylko 1 serię. Bardzo fajne anime, sporo się dzieje. Najbardziej lubię Kurza i Melissę;] Jak są oni, to jest zabawnie.No i zgadzam się - fajna muzyka

Offline

 

#5 2010-01-06 18:36:40

 Temi

God of Otaku

5776378
Call me!
Skąd: Marklowice Górne
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 250
Punktów :   

Re: Full Metal Panic

Anime ciekawe, oglądałam wszystkie 3 serie, ale najbardziej przypadła mi do gustu 2 seria Fumoffu zwałowa jak nic.
Kurz jest fajny tylko z jednego względu(jak dla mnie) bo, głos jego podkłada Shinichiro Miki, który podkłada głos w Bleachu Urahara Kisuke ( a to moja ulubiona męska postać). No i oczywiście Chidori wymiata(jej głos podkłada Satsuki Yukino, która równierz podkłada w bleachu Yourichi Shihouin, ulubiona żeńska postać) xD.


"Chmury są takie piękne. Tak sobie płyną..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pps-clan.pun.pl www.rastafari.pun.pl www.counterst.pun.pl www.jakubek.pun.pl www.malabs.pun.pl